Szkoła Języków Obcych

Kursy angielskiego Direct Method

Kursy angielskiego KIDS English

Kursy niemieckiego Direkte Methode

Językowe kursy specjalistyczne

Kursy językowe

Szkoła Językowa


My School Szkoła Języków Obcych
przygotowało dla Państwa bardzo ciekawą ofertę kursów języka angielskiego i niemieckiego.
Zajęcia prowadzone są do godziny 21:00.
Poniżej znajduje się szczegółowa oferta prowadzonych przez nas kursów:

Kursy języka angielskiego Direct Method for English
na poziomach zaawansowania od A1 do C1. Szczególnie polecane osobom, które chcą nauczyć się komunikować w języku obcym i szybko przełamać barierę w mówieniu. Kursy przeznaczone dla osób od 12 roku życia do późnej starości (zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych).

Business English
dla osób, które są na poziomie B2 i chcą rozwijać słownictwo w kontekście zawodowym. Kurs rozwija słownictwo biznesowe, ekonomiczne, prawicze bazując na sprawdzonych mechanizmach nauczania metodą bezpośrednią.

Kursy języka niemieckiego Direkte Methode
szczególne polecane osobom, które chcą nauczyć się komunikować w języku obcym i szybko przełamać barierę w mówieniu. Kursy przeznaczone dla osób od 10 roku życia do późnej starości (zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych)

Kursy językowe dla Najmłodszych KIDS English
(5-11 lat) prowadzone metodą
KIDS English
Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych: 5-7 lat (dzieci nieczytające) oraz 8-11 lat (dzieci czytające)

Kursy językowe dla Maturzystów
zdających maturę podstawową i rozszerzoną

Kursy językowe dla firm i instytucji
prowadzone metodami konwersatoryjnymi. Zajęcia mogą odbywać się w naszej Szkole lub w siedzibie Firmy (sporządzamy comiesięczne raporty frekwencji i postępów kursantów). Szczegółowa oferta w zakładce "Oferta dla Firm"

Bardzo intensywny kurs języka angielskiego
prowadzony Direct Method for English - kurs obejmuje 129 lekcji prowadzonych w systemie 5 x 3 przez 2 miesiące (szczególnie polecany w wakacje). Przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć naukę angielskiego od podstaw.

Średnio intensywny kurs języka angielskiego
prowadzony Direct Method for English - kurs obejmuje 75 lekcji prowadzonych w systemie 3 x 3 przez 2 miesiące (szczególnie polecany w wakacje). Przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć naukę angielskiego od podstaw.

Kwalifikacja na kursy językowe odbywa się za pomocą bezpłatnego testu kwalifikacyjnego, który pozwoli precyzyjnie ocenić Państwa stopień zaawansowania i zaprosić na lekcje próbne do odpowiedniej grupy.


Dlaczego warto uczyć się u nas ? ... Ponieważ :

jesteśmy renomowaną Szkołą Języków Obcych ze statusem Centrum Egzaminacyjnego i przeprowadzamy niezależne i zewnętrzne egzaminy na certyfikaty językowe jako jedyna Szkoła Językowa we Włocławku

jesteśmy z Państwem już 12 lat i z wielką pasją uczymy języków obcych

jesteśmy Szkołą stosującą oryginalną Direct Method for English i Direkte Methode, co zobowiązuje nas do zapewnienia Państwu najwyższej jakości nauczania

nasi uczniowie otrzymują dostęp do wyjątkowej platformy edukacyjnej z dodatkowymi materiałami językowymi

zapisy na kursy trwają cały rok

zapewniamy najlepszych lektorów

oferujemy darmowy test kwalifikacyjny

proponujemy niskie ceny kursów i płatności miesięczne

zachęcamy do korzystania z promocji

każdy nowy kursant uczestniczy w zajęciach przez TYDZIEŃ ZA DARMO

u nas lekcja trwa 50 minut

każdy kursant może korzystać z konsultacji gratis

zapewniamy małe grupy

zajęcia prowadzimy do godziny 21.00

zapraszamy do naszego gościnnego "barku" z kawą, herbatą i napojami chłodzącymi

łatwo do nas dojechać autobusem z każdego osiedla w mieście

znajdujemy się poza strefą płatnego parkowania i dysponujemy darmowym parkingiem

Systemy nauki w grupach

Zajęcia w grupach odbywają się według następujących systemów intensywności:

SYSTEM 2X2: zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 lekcje = 4 lekcje w tygodniu (poniedziałki i środy LUB wtorki i czwartki w godzinach 17:00 - 19:00 LUB 19:00 - 21:00)
SYSTEM 1X3: zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 3 lekcje = 3 lekcje w tygodniu (piątek w godzinach 17:00 - 20:00)
SYSTEM 3X2: zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 2 lekcje = 6 lekcji w tygodniu (poniedziałek, środa i piątek w godzinach 17:00 - 19:00 LUB 19:00 - 21:00)
SYSTEM 3X3: zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 3 lekcje = 9 lekcji w tygodniu - polecany w okresie wakacyjnym lub dla grup zorganizowanych (poniedziałek,środa i piątek LUB wtorek, czwartek i piątek w godzinach 17:00 - 20:00)
SYSTEM 5X3: zajęcia odbywają się 5 razy w tygodniu po 3 lekcje = 15 lekcji w tygodniu - polecany w okresie wakacyjnym lub dla grup zorganizowanych (poniedziałek - piątek w godzinach 17:00 - 20:00)
SYSTEM 1X2 (MŁODZIEŻ): zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 2 lekcje = 2 lekcje w tygodniu - system przygotowany specjalnie dla młodzieży 12-16 lat (w godzinach 17:00 - 19:00)
SYSTEM 1X1 (): zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 1 lekcji - system dla najmłodszych - dzieci nieczytających 5-7 lat (w godzinach 16:00 - 17:00)

SYSTEM 1X2 (): zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu po 2 lekcje - system dla dzieci czytających 8-11 lat (w godzinach 17:00 - 19:00)

Istnieje możliwość zorganizowania zajęc grupowych kończących się przed 17:00. System nauki oraz godziny zajęć na zajęciach indywidulanych i w grupach mini są ustalane zgodnie z potrzebami kursantów.

Regulaminy kursów - kliknij tutaj