My School Włocławek

Kursy intensywne

Kursy angielskiego Direct Method

Kursy angielskiego KIDS English

Kursy niemieckiego Direkte Methode

Językowe kursy specjalistyczne

Kursy intensywne

Kursy wakacyjne

NASZ WAKACYJNY MEGA HIT !!!
Średnio intensywny kurs języka angielskiego
prowadzony Direct Method for English - kurs obejmuje 75 lekcji prowadzonych w systemie 3 x 3 przez 2 miesiące (szczególnie polecany w wakacje). Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu: poniedziałek - środa - piątek (ewentualnie czwartek). Po ukończeniu kursu można szczycić się znajomością angielskiego na poziomie A2 wg CEF - grupa całoroczna w systemie 2 x 2 osiąga ten poziom po ok. 6 miesiącach nauki). Przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć naukę angielskiego od podstaw.

Bardzo intensywny kurs języka angielskiego
prowadzony Direct Method for English - kurs obejmuje 129 lekcji prowadzonych w systemie 5 x 3 przez 2 miesiące (szczególnie polecany w wakacje). Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku. Po ukończeniu kursu można szczycić się osiągnieciem poziomu B1 w znajomości angielskiego wg CEF - grupa całoroczna w systemie 2 x 2 osiąga ten poziom po ok. 10 miesiącach nauki). Kurs przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć naukę angielskiego od podstaw.

NASZ WAKACYJNY MEGA HIT !!!
Średnio intensywny kurs języka niemieckiego
prowadzony Direkte Methode - kurs obejmuje 75 lekcji prowadzonych w systemie 3 x 3 przez 2 miesiące (szczególnie polecany w wakacje). Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu: poniedziałek - środa - piątek (ewentualnie czwartek). Po ukończeniu kursu można szczycić się znajomością około 1400 słów i zwrotów w zastosowaniu w różnych konstrukcjach gramatycznych (ukończony Etap 1 z 4 tj. poziom A2 wg CEF- grupa całoroczna w systemie 2 x 2 osiąga ten poziom po ok. 6 miesiącach nauki). Przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć naukę niemieckiego od podstaw.

Wakacyjny kurs szybkiego czytania
dla młodzieży i dorosłych.
Po kursie:
1. Pięć razy szybciej czytasz ze zrozumieniem (nasze doświadczenie pokazuje, że taka prędkość to minimalna poprawa)
2. Wiele razy szybciej przyswajasz wiedzę
3. Masz lepsze wyniki w szkole, na studiach i w pracy
4. Zyskujesz więcej wolnego czasu dla siebie i najbliższych
5. Nie odczuwasz problemów dyslektycznych
6. Sprawniej pracuje Twój intelekt
Kurs obejmuje 18 spotkań po 2 lekcje przez 2 miesiące i przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się intelektualnie, szybciej i sprawniej przyswajać wiedzę oraz mieć w efekcie więcej wolnego czasu.

Po ukończeniu językowego kursu intensywnego istnieje możliwość kontynuacji nauki w mniej intensywnym systemie w trybie całorocznym.