Centrum szkoleń Włocławek

Szkolenia

Zapraszamy do udziału w szkoleniach prowadzonych przez trenerów My School.

Każde szkolenie projektujemy pod indywidulane potrzeby uczestników szkolenia. Proponujemy warsztatową formę zajęć, aby wiedza była przyswajana w sposób efektywny i ciekawy.

Szkolenia mogą odbywać się w naszej siedzibie, w Państwa firmie lub w dowolnie wybranym miejscu.

Tematyka prowadzonych przez nas szkoleń znajduje się poniżej.

Coaching

Coaching jest formą indywidualnego treningu i metodą wspierającą rozwój i samorealizację indywidualnego Klienta, która pozwala na zmianę bądź też polepszenie jakości życia zawodowego i prywatnego w oparciu o predyspozycje, wyznawane wartości i dążenia, czyli specyficzne potrzeby każdego Klienta.

Dzięki coachingowi Klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.

Coaching jest adresowany do tych wszystkich osób, które pragną radzić sobie jeszcze lepiej zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, dążą do realizacji wybranych przez siebie celów i chcą osiągać w tym zakresie nieprzeciętne wyniki.

Kursy szybkiego czytania, technik pamięciowych i koncentracji uwagi

- Kurs szybkiego czytania, technik pamięciowych i koncentracji uwagi dla młodzieży powyżej 12 lat i dorosłych. Uczetnicy kursów znacznie szybciej przyswają wiedzę i czytają oraz zdecydowanie lepiej radzą sobie w pracy, na studiach i w szkole.

- Kurs "Umiem się uczyć - szybko czytam". Uczymy dzieci jak uczyć się łatwo i skutecznie. Dzieci po kursie mają lepsze oceny w szkole i lepiej sobie radzą w życiu. Kurs przeznaczony jest dla każdego dziecka w wieku od 7 do 11 lat.

Więcej

Trenerzy i Coachowie

Nasi trenerzy i coachowie to grupa młodych, wykształconych i doświadczonych osób, które z pełnym zaangażowaniem oddają się prowadzeniu szkoleń i coachingów.

Małgorzata Wiśniewska - trener, coachMałgorzata Wiśniewska - główny trener i coach

Absolwentka czterech kierunków studiów podyplomowych: Podyplomowe Studia Menedżerskie (2007r.), Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (2008 r.), Psychologia Zarządzania (2010 r.), Coaching (2012 r.). W 2007 roku ukończyła Warsztaty Umiejętności Trenerskich a w 2013 kurs trenerski Rozviyak podnoszący kwalifikacje trenerskie. Od 2005 roku prowadzi własną firmę, gdzie poza zajęciami językowymi, szkoleniami oraz coachingiem, zajmuje się rekrutacją i systemami motywacyjnymi pracowników. Nadzorowała również kilka dużych projektów szkoleniowych. Jest także trenerem szybkiego czytania, technik pamięciowych i koncetracji uwagi. Specjalizuje się w szkoleniach z umiejętności miękkich, sprzedażowych, rozwoju kompetencji pracowniczych i menedżerskich.

Szczegółowy profil zawodowy

Nasze szkolenia

- Negocjacje
- Skuteczna komunikacja interpersonalna
- Coaching
- Zarządzanie sobą w czasie
- Radzenie sobie w trudnych sytuacjach czyli trening antystresowy
- Motywacja i automotywacja
- Asertywność
- Perswazja czyli techniki wywierania wypływu
- Sekrety sprzedaży - jak się wyróżnić i osiągnąć skuces?
- Budowanie zespołu
- Negocjacje windykacyjne
- Obsługa reklamacji
- Telemarketing
- Warsztaty atywnego poszukiwania pracy i przedsiębiorczości

Projekty EFS